آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات عمومی

آیا می توانیم سفارشات خود را تلفنی ثبت کنیم؟
بله، امکان سفارش برنج به صورت حضوری و تلفنی در این بازرگانی امکان پذیر می باشد.
هزینه ارسال سفارشات چگونه محاسبه می شود؟

در زمان ثبت سفارش، هزینه ارسال محصول با توجه به وزن سفارش و شهر شما محاسبه می شود.

بازرگانی بلور شمال تا چقدر قادر به تامین برنج مورد نیاز مشتریان می باشد؟
بازرگانی بلور شمال صرفاً محصولات برنج را از شالیزارهای شمال کشور بدون واسطه عرضه می نماید. بنابراین درصورت سفارش به موقع و تمام نشدن محصولات، بازرگانی بلور شمال قادر است به فضل الهی نیاز مشتریان خود را تا حد امکان به هر میزان و از هرنوع با بهترین و مرغوب ترین کیفیت تأمین نماید.
اگر محصول خریداری شده کیفیت لازم را نداشت، امکان مرجوع کردن وجود دارد؟
بله، در صورتی که برنج خریداری شده با مشخصات برنج سفارش داده شده مغایرت داشته باشد، بازرگانی بلور شمال متعهد می گردد که در اسرع وقت محصول را با هزینه خود مرجوع و مبلغ دریافتی را به طور کامل عودت نماید. کیفیت محصولات ما در بلور شمال کاملا تضمین شده است.

سوالات متداول

برنج کهنه خوش‌پخت‌تر است یا برنج تازه ؟
هر چه مدت بیشتری از برداشت برنج بگذرد و به اصطلاح کهنه‌تر باشد، پخت آن بهتر و راحت‌تر بوده و خاصیت رِی کردن بیشتری را نیز داراست. البته با این‌که پخت برنج تازه به دلیل رطوبت دانه‌ها بسیار سخت بوده و احتمال وا رفتن یا خمیر شدنش زیاد است، عطر بسیار زیادی دارد. در مجموع برنج کهنه خوش‌پخت‌تر از برنج تازه می‌باشد.
برنج کهنه عطر بیشتری دارد یا تازه؟
برنج تازه عطر بسیار مسحورکننده‌ای دارد، زیرا در میان دانه‌های آن مقداری رطوبت وجود دارد. اما برنج کهنه به علت از دست دادن رطوبت، عطر بسیار کمتری دارد.
برنج ایرانی کهنه بهتر است یا تازه ؟
همیشه می‌گویند برنج کهنه بهتر از برنج تازه است و به همین خاطر برنج‌های قدیمی گران‌تر از برنج‌های محصول امسال هستند. علت این برتری این است که دانه برنج خشک، سفت و فشرده، هنگام پخت آب جذب کرده و رِی می‌کند.
آیا قیمت برنج کهنه از برنج تازه بیشتر است؟
برنج بعد از انتقال به کارخانه در خشک‌کن‌های صنعتی خشک شده و رطوبت آن گرفته خواهد شد، اما مقداری از آن باید با گذشت زمان گرفته شود و همین باعث ایجاد قیمت بالاتر برنج کهنه می‌باشد.
عمر برنج ایرانی چقدر است؟
عمر برنج بستگی به نوع نگه‌داری آن دارد. در صورتی که به درستی و دور از رطوبت و حشرات نگه‌داری شود و هر چند ماه یک بار چک شود، می‌تواند تا سال‌ها بدون کاهش کیفیت باقی بماند.

از ما بپرسید